Frekwencja dopisała na Dniach Otwartych

Wczoraj na naszym stadionie odbyły się "Dni otwarte z Ruchem Radzionków", zorganizowane przez zarząd naszego klubu.
Była to druga odsłona tej imprezy i w pełni można ją uznać za udaną, ponieważ w przeciągu dwóch godzin pojawiło się mnóstwo osób na stadionie.
Nasza drużyna w ten weekend nie grała spotkania ligowego, jednak sporo osób postanowiło spędzić dwie godziny z Ruchem Radzionków na dniach otwartych i dlatego frekwencja dopisała. Takie akcje w naszym kraju na poziomie IV ligi są na pewno rzadkością, a kibice kolejny raz w tym roku mieli okazję być bliżej piłkarzy, którzy pojawili się w komplecie.


Oprócz zawodników, trenerów i całego zarządu Ruchu Radzionków na Dniach Otwartych pojawiło się mnóstwo trampkarzy z młodzieżowych grup UKSu. Pojawił się również Marian Janoszka, który przyglądał się właśnie naszej młodzieży na murawie stadionu.
W ciągu całej imprezy można było spędzić czas na murawie, gdzie rozgrywane były różne zabawy z piłką czy też można było strzelić karnego naszym bramkarzom. Tutaj więcej emocji przyniosły karne wykonywane przez kibiców z młyna.
Natomiast w budynku klubowym na kibiców czekały "piłkarzyki", konsola xbox, drobny poczęstunek oraz loteria w której można było wygrać gadżety Ruchu i inne ciekawe rzeczy.
Była to bardzo udana impreza, która nie tylko dopisała pod względem frekwencji, ale pokazała również to, że ludzie tym klubem żyją cały tydzień, a nie tylko wtedy, gdy gra Ruch Radzionków.
Ten klub musi istnieć, ten klub musi grać w wyższej lidze, ten klub musi mieć nowy stadion panie Burmistrzu Radzionkowa - cała Żółto-Czarna Ojczyzna na to zasługuje !
Zdjęcia z wczorajszego dnia znajdują się w galerii - kategoria inne.
Dodane: 2017-03-26
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04