Po burzy zawsze wychodzi słońce - wysoka wygrana z Ruchem II Chorzów!

W Wielką Sobotę, w samo południe podejmowaliśmy na naszym stadionie rezerwy Ruchu Chorzów.
Dwie wysokie porażki w poprzednich meczach wpłynęły mocno na naszych kibiców, którzy stwierdzili, że drużyna przyniosła wstyd naszemu klubowi przegrywając bez walki na Szombierkach i poniżając się z rezerwami Rakowa na własnym stadionie.
Na wczorajszym meczu było widać, że przez nasz klub "przeszło" trzęsienie ziemi i nareszcie oglądaliśmy taki Ruch Radzionków, jaki chcielibyśmy zawsze oglądać, a mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 5:1 !


Po tych dwóch porażkach takie zwycięstwo było potrzebne, ponieważ w środę czeka nas ważny mecz z Gwarkiem w Tarnowskich Górach i może nie gramy już o awans, bo mamy tego świadomość, że Gwarek pozostanie liderem do samego końca, to na pewno dla nas będzie to mecz o dominację w powiecie Tarnogórskim.
Jako, że mecz z Ruchem II Chorzów odbył się w święto i w dodatku o nietypowej porze to część kibiców znowu miała wymówkę na to, by ominąć stadion szerokim łukiem.
Jedni w pracy, inni w kuchni przywiązani na łańcuchu przez swoją dziewczynę i można by tak wymieniać śmieszne powody, śmieszne dla tych, co w tym dniu wspierali nasz zespół i nie widzieli przeszkód by się pojawić w młynie.
Na szczęście frekwencja była znacznie lepsza niż na poprzednim meczu z Rakowem II Częstochowa to i doping był lepszy.
Fan Club Orzech, Ruch i Młoda Wiara - takie flagi pojawiły się przed młynem.
A już w środę gramy na Gwarku Tarnowskie Góry i nie trzeba przypominać jak ważny jest to wyjazd. Zapisy nadal trwają, a cały koszt wyjazdu to tylko 17 zł.
Natomiast w kolejną sobotę przyjeżdża do nas Sarmacja Będzin, która jest na 2 miejscu w tabeli i będzie to kolejny mecz na szczycie, a w młynie musi być nas jeszcze więcej niż wczoraj !

Zdjęcia z meczu z Ruchem II Chorzów dostępne w naszej galerii.
Dodane: 2017-04-16
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04