Wygrana bitwa o wicelidera !

Mecz z Zawierciem nie należał raczej do tych spotkań z emocjami na trybunach, jednak postanowiliśmy przed meczem trochę "ożywić" to spotkanie, ponieważ jak by nie było, przyjeżdżał do nas wicelider z którym będziemy do samego końca walczyć o drugą pozycję w lidze.
Pojawiła się na portalach społecznościowych dodatkowa grafika, a klub tradycyjnie powiesił na mieście plakaty i dzięki temu w młynie nasza liczba była lepsza niż na poprzednich domowych meczach.

Na naszym sektorze pojawiło się około 65 kibiców, a na płocie zawisły flagi South Inferno, Ultras, logo SI, Ruch oraz osiedla Sójcze.
Pojawiła się również skromna oprawa w postaci flag na kiju z tym, że w górnej części sektora były duże flagi, a w dolnej części mniejsze.
W drugiej połowie również sędzia przerwał na chwilę mecz, ponieważ podczas akcji Warty ktoś na trybunie użył ... gwizdka i piłkarze się zatrzymali myśląc, że jest spalony :) Mina sędziego również była bezcenna, gdy patrzał zaskoczony na swój gwizdek.
Nasi piłkarze wygrywają to spotkanie 1:0 po bramce naszego wychowanka Marcina Trzcionki i po tym meczu wskakujemy na drugą pozycję w tabeli.
A już w środę odbędzie się zaległy mecz z Gwarkiem w Tarnowskich Gór i nasz zespół czeka kolejne trudne zadanie dlatego nikogo nie może zabraknąć na tym meczu - musimy być 12 zawodnikiem !
Szacunek dla wszystkich obecnych na wczorajszym meczu - AVE RR !