"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" Trwa zbiórka na Prawnika

Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy wśród naszych kibiców na pokrycie kosztów związanych z wynajęciem prawnika dla naszego fanatyka.
W 2015 roku odbył się pamiętny mecz w Knurowie, gdzie z rąk policjantów zginął kibic Concordii Knurów. Śmierć kibica wstrząsnęła nie tylko kibicowską Polską, ale również całym Światem i niestety do dziś morderca nie został ukarany, a sprawa została umorzona.
Cała ta sprawa ze śmiercią śp.Dawida toczyła się bardzo długo i również nasi kibice składali zeznania jako świadkowie mówiąc po prostu to co widzieli, czyli brak strzałów ostrzegawczych, broń wymierzona w głowy itd. Oczywiście wersja policji całkowicie była inna.

Gdy sprawa została umorzona to do "akcji" wkroczyła policja, która zaczęła wzywać po dwóch latach naszych kibiców na komisariaty.
Oczywiście jest to tylko i wyłącznie przez to, że byliśmy zeznawać jako świadkowie - taka próba zemsty ze strony policji.
W tym przypadku działa bardzo sprawnie znane powiedzenie "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" i o to w taki sposób nasi kibice zostali postawieni przed sądem za ... wulgaryzmy, skierowane ponoć w stronę policjantów - poczuli się oni urażeni po słowach "Gestapo"
W tym przypadku musieliśmy wynająć prawnika dla jednego z naszych kibiców, który kosztował 1000 zł.
Po dwóch tygodniach zbiórki mamy już 722 zł i niewiele brakuje do końcowej kwoty.
Ta sprawa musi być przez nas wygrana dlatego to honor i obowiązek dla każdego kibica Ruchu, by dorzucić się jeszcze do tej zbiórki.
Czekamy na dalsze przelewy, a za dotychczasowe bardzo dziękujemy!

Numer konta : mbank 33 1140 2004 0000 3902 6621 2142
Dodane: 2017-06-09
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04