Wiosenna wyjazdy

Na oficjalne podsumowanie rundy wiosennej musimy jeszcze trochę poczekać, jednak już teraz możemy przedstawić nasze liczby wyjazdowe w tej "dzikiej" rundzie. "Dzika", ponieważ z powodu złych warunków atmosferycznych Związek przekładał nam wyjazdy w tym jeden z ważniejszych na Gwarek i by później nadrobić zaległości to wszystko przekładano na Maj i w tym miesiącu odbyło się aż osiem spotkań w tym większość na wyjeździe. Gdzie mogliśmy się pojawić to tam pojechaliśmy, jednak nie obyło się bez zamkniętych sektorów z tych samych powodów co zawsze i pewnie w przyszłości nic się nie zmieni.


1. Piast II Gliwice - Mecz odbył się na rezerwowym boisku Piasta przy ul. Robotniczej, gdzie nie są wpuszczani goście.
2. Szombierki Bytom - 90 kibiców Ruchu wspierało Cidry na "Zielonym" terenie. Był to nasz najliczniejszy wyjazd w tej rundzie.
3. Gwarek Tarnowskie Góry - 70 kibiców obecnych na derbach powiatu. Mecz w pierwszym terminie odwołany z powodu opadów śniegu i przełożony na środek tygodnia. Derby wygrywamy 1:0 po bramce w 90 minucie!
4. GKS II Katowice - 45 osób pojawiło się w Katowicach. Sytuacja podobna jak z Gwarkiem z taką różnicą, że tym razem spotkanie przełożono przez deszcz. Kolejny termin to oczywiście Maj i środek tygodnia.
5. Górnik Piaski - Niby remont sektora gości.
6. KS Panki - 10 kibiców na własną rękę pojawiło się w Pankach. Wyjazd nie był oficjalny organizowany.
7. Polonia Poraj - Tutaj oficjalnego wyjazdu też nie było, ale 15 kibiców dotarło na własną rękę. Wyjazd piknikowy, czyli grill i zwiedzanie okolicy.
8. GKS II Tychy - Na zakończenie sezonu każdy z nas liczył, że spotkanie w Tychach odbędzie się na głównym, nowym stadionie. Nic z tego.
Podobnie jak w poprzednich latach mecz został rozegranych na rezerwowym boisku w Paprocanach, gdzie nie ma sektora gości.


Dodane: 2017-06-18
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04