Kupujemy karnety

Jak dobrze wiemy jest to nasz ostatni sezon na stadionie przy Narutowicza 11 i z tej okazji nasz klub wypuścił karnety !
Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ długo nie było u nas karnetów i część kibiców domagała się, aby znowu były.
Chyba nie trzeba nikogo namawiać do tego, aby zakupić taki karnet, bo oprócz tego, że klub zarobi pieniądze to jeszcze posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo, aby kupić bilety na przyszły sezon. Jak dobrze pójdzie to w nowym sezonie zagramy na nowym stadionie, a wtedy Ci "wielcy" kibice, którzy ostatni raz byli na meczu z Zawiszą, Gieksą, Zagłębiem Sosnowiec czy nawet Lechem Poznań, przypomną sobie, że jest taki klub jak Ruch Radzionków. A stadion będzie mieć tylko pojemność na około 500 osób.


Oprócz tego to w cenie karnetu każdy kibic ma 2 mecze gratis !
Także wszystkich kibiców zachęcamy do tego, aby zakupić karnet !!
W innych ekipach w Polsce jest teraz moda na kupowanie karnetów i dobrym przykładem jest Widzew Łódź.
Mimo tego, że Widzew kibicowsko to całkiem inna liga niż My, to warto brać z takich klubów przykład i zrobić taką reklamę, aby sprzedać jak najwięcej karnetów.
Informujcie wszystkich o naszej akcji, bo to nie jest kwestia tylko zakupu, ale w ten sposób pomagacie klubowi.

Karnety można zakupić w sekretariacie klubu od poniedziałku do piątku. Koszt to 98 zł !
Będziemy próbować namówić nasz klub, aby sprzedaż była prowadzona również w jakimś sklepie na terenie Radzionkowa czy u kibiców, bo nie każdy ma czas pojawić się w klubie do godziny 15:00, ale o tym będziemy jeszcze informować.
Dodane: 2017-07-13
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04