Na początek remis z Górnikiem Piaski

Kibicowski sezon zaczynamy od wyjazdu na Górnik Piaski (dzielnica Czeladzi), gdzie pojawiło się 25 kibiców Ruchu Radzionków.
Na dwa tygodnie przed meczem rozpoczęliśmy prowadzić zapisy, jednak po czasie zauważamy, że sporo kibiców w tym czasie ma urlop lub korzysta z wakacji i musieliśmy zrezygnować z oficjalnego wyjazdu.
Mimo to 25 kibiców dojechało samochodami do Czeladzi, bez wysłanej wcześniej listy i z wielką niewiadomą czy zostaniemy wpuszczeni na sektor gości.

Po dojechaniu pod stadion "wita" nas sporo oddział kasków i tajniaków, jednak większych problemów nam nie robili i bez problemu mogliśmy wejść na stadion.
W tamtym sezonie sektor gości na Piaskach był zamknięty, ponieważ klub prowadził remont trybun i tak się zastanawiamy co tam zostało zmienione, jeśli wszystko wygląda tak samo jak podczas naszej pierwszej i drugiej wizyty na tym stadionie.
Niestety nasi piłkarze tylko zremisowali i to w żenujący sposób 2:2 z drużyną, która nigdy z nami nie wygrała i nigdy nie strzeliła nam gola.
Miejmy nadzieję,że to tylko jednorazowa wpadka, bo ten remis jest jak porażka.

Dodane: 2017-08-15
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04