Pierwsza wygrana. Ruch - Polonia Łaziska Górne 2:0

Po pierwszym nieudanym meczu, gdzie Cidry tylko zremisowały z Górnikiem Piaski nadszedł w końcu mecz w którym nasza drużyna w pełni zrewanżowała się za stracone punkty z przeciętną drużyną naszej ligi. Dzisiaj podejmowaliśmy przed własną publicznością Polonie Łaziska Górne i lepszej inauguracji na naszym stadionie nie mogliśmy sobie wymarzyć.
Ruch Radzionków pokonał Polonie 2:0, jednak łatwo nie było, ponieważ Łaziska Górne zagrały ambitnie i do samego końca próbowali chociaż zremisować.Na trybunie naszej frekwencja bardzo dobra co przełożyło się również na doping, który był głośny i porównać go można było do tych lepszych spotkań z kibicami gości. Zabrakło jeszcze wielu kibiców, którzy pewnie w tym czasie odpoczywają na wakacjach, jednak mimo wszystko może być zadowoleni z dzisiejszej liczby. Na płocie pojawiły się dwie flagi Ciderland oraz Ruch.
Oby więcej taki spotkań i zachęcamy do wspierania Ruchu Radzionków w każdym meczu dlatego już teraz wszystkich kibiców zapraszamy na kolejny domowy mecz, który odbędzie się 2 września o godzinie 17:00, a rywalem będzie RKS Grodziec.

Pełna fotogaleria z dzisiejszego meczu znajduje się w naszej galerii
http://ultrasruch.com/album303,ruch-polonia-laziska,1
Dodane: 2017-08-19
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04