Ruch - RKS Grodziec. Bądź 12 zawodnikiem!

Jak dobrze wiemy, celem w tym sezonie jest awans, jednak nasz zespół zaczął od falstartu.
Najpierw remis ze słabymi Piaskami, później ciężko zdobyte trzy punkty z Łaziskami i w końcu porażka z rezerwami Rakowa co daje obecnie dopiero 9 miejsce w tabeli.W sobotę przyjeżdża do nas RKS Grodziec, który wygrał z Szombierkami aż 3:0 ! i będzie to mega, mega trudne spotkanie dla Cidrów dlatego musimy im dać 100 % wsparcia i również drużyna o to prosi.
Jeśli oczekujemy od nich awansu, to oczekujmy też od siebie większego zaangażowania, by te trybuny zaczęły znowu żyć, by te trybuny były znowu wypełnione jak za dawnych lat.Pierwszy krok zrobiliśmy już na meczu z Łaziskami Górnymi i sami powiedzcie - lepiej się dopinguje w takim klimacie, czy w takim gdy jest nas o połowę mniej? A trzeba zauważyć, że zabrakło wiele osób na tym pierwszym meczu, ale mamy nadzieję, że już w sobotę nas nie zawiedziecie i pojawicie się w młynie na spotkaniu z Grodźcem.
To jest nasz minus w ostatnich sezon - gdy jedni są, to nie ma drugich. A gdy są Ci drudzy, to nie ma znów tych pierwszych.
Teraz jest taki czas i taki sezon, że już wszyscy musimy być razem w tym miejscu, gdzie jesteśmy od lat, czyli w młynie!
Innej opcji nie ma, bo albo jesteś kibicem, albo jesteś pała. Nie sztuka przyjść na mecz z Myszkowem czy Szombierkami, dlatego w tym sezonie bierzemy się za siebie !!
My wspieramy drużynę, oni wygrywają i awansują do III ligi i wszyscy możemy się z czystym sumieniem cieszyć z kibicowania i oglądania Ruchu Radzionków.
Najbliższe mecze to Grodziec, Szombierki i Siewierz, czyli trzy ciężkie i ważne spotkania dla naszego zespołu.

Dodane: 2017-09-01
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04