Kolejne rozczarowanie

Po wczorajszym remisie 2:2 z RKS Grodziec większość kibiców zadawała sobie pytanie co z tą drużyną się dzieje? Przecież tak słabego startu w lidze jeszcze nie mieliśmy nigdy w historii klubu na poziomie tych niższych lig. Najpierw remis ze słabymi Piaskami, później wygrana z Łaziskami Górnymi w dużych trudach. Kolejny mecz to przegrana z rezerwami Rakowa i wczorajszy remis z Grodźcem.
4 kolejki, jedna wygrana i dopiero 10 miejsce w ligowej tabeli ! A przecież mieliśmy walczyć o awans, o pierwsze miejsce. Mieliśmy być tą agresywną drużyną, walczącą od samego początku, a nie potrafimy wygrać z Piaskami i Grodźcem.Nie mamy już naszego bezpośredniego rywala, który dwa razy nas wyprzedził w ligowej tabeli, czyli Gwarka Tarnowskie Góry. Więc jak nie w tym roku to kiedy ten klub zdobyć pierwsze miejsce ?
Za tydzień czeka nas wyjazd na Szombierki Bytom, a "Zieloni" zajmują drugie miejsce i mają już 9 pkt.
W poprzednich meczach z nimi również nie było kolorowo. Rok temu porażka 3:0, a w 2014 roku padł również ten sam wynik 3:0.
Zostawmy już sprawy piłkarskie trenerom i drużynie. Oni są od grania, My od kibicowania, ale jeśli znowu wrócimy z Szombierek bez wygranej, jeśli znowu będziemy oglądać bezradność naszej drużyny to za pewne po tym meczu relacje na linii kibice - drużyna - klub się zmienią. Mecz na Szombierkach to nie tylko spotkanie o 3 pkt i drużyna powinna mieć tego świadomość po tym, co pokazali w dotychczasowych meczach.
Wracając do wczorajszego dnia to ponownie całkiem przyzwoita liczba kibiców pojawiła się na naszym sektorze. Podobnie było z Łaziskami Górnymi i dzięki temu doping stał na wysokim poziomie. Na płocie pojawiły się dwie większe flagi Brygada RR oraz Ruch Radzionków.
Przy Narutowicza 11 zobaczymy się dopiero 23 września, a przyjeżdża do nas MKS Myszków i mamy nadzieję, że w tym dniu nasz sektor będzie jeszcze bardziej zapełniony i wszyscy kibice Ruchu pojawią się na tym meczu !
Dodane: 2017-09-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04