"Piątka" Cidrów

Piłkarsko mecz z Sarmacją zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ drużyna z Będzina oprócz Szombierek jest faworytem w wygraniu ligi i póki co plasuje się wyżej od nas w ligowej tabeli, więc piłkarze wiedzieli o co grają.
Kibicowsko standard.
Mecz bez kibiców gości, jednak chcieliśmy pomóc naszej drużynie w tym ważnym meczu dlatego na grafice o spotkaniu znalazło się hasło „Bądź z nami 12 zawodnikiem”.No i udało się ! Piąte z rzędu ligowe zwycięstwo stało się faktem, chociaż rzeczywiście łatwo nie było.
Do przerwy Cidry przegrywało 0:1 i gra nie wyglądała za ciekawie, jednak po przerwie się wszystko zmieniło i po dwóch pięknych golach Roberta Wojsyka udało się wygrać.
Podczas meczu działo się również na naszej trybunie.
Odpalone zostały żółto-czarne świece dymne wraz z ogniami wrocławskimi, a do tego zadebiutowały nowe flagi na kij, które robią wrażenie ze względu na duży rozmiar.
Na płocie pojawiła się również nowa flaga, która jest widoczna na innych stadionach „Fck ISIS” i tego skrótu chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.
Po meczu wielka radość piłkarzy i kibiców. Przy młynie razem z drużyną świętowaliśmy ważne zwycięstwo pokazując wszystkim, że razem tworzymy jedność, razem chcemy wielkiego Ruchu Radzionków.
Warto przychodzić na mecze Cidrów i pamiętajcie, że każda osoba jest na wagę złota.
Wspierajcie ten klub w każdym meczu, dopingujcie razem z nami, a Świat jeszcze o nas usłyszy.
Łatwo jest być dumnym, gdy wszystko idzie dobrze, ale …Dodane: 2017-10-22
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04