Warta Zawiercie - Ruch 3:1

Chociaż do zakończenia rundy jesiennej pozostały jeszcze cztery ligowe mecze w tym jeden wyjazd to dla nas spotkanie w Zawierciu było ostatnim zorganizowanym wyjazdem w 2017 roku, ponieważ w Lublińcu mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku,  gdzie nie ma nawet trybun.
W drogę do Zawiercia wyjechaliśmy mocno spóźnieni przez osoby, które z różnych powodów spóźniły się na zbiórkę. Jak by tego było mało to po drodze zatrzymały nas jeszcze dwa duże korki i dopiero w 20 minucie wszystkim udało się dostać na sektor gości w którym pojawiło się 40 kibiców Ruchu.Stadion bardzo duży i dobrze nam znany, bo już rok temu mieliśmy okazję go odwiedzić tylko jak by sektor gości zrobił się bardziej stromy.
Na płocie zostały wywieszone dwie flagi. Duża „Brygada RR” i mała z napisem „Ruch”.
Mała wizytówka dla wielu naszych kibiców może być nowością, ale to stara flaga, która ostatni raz na naszym meczu wisiała jakieś 15-17 lat. Od tego czasu flaga „odpoczywała” i po tylu latach ponownie ujrzała światło dzienne już w innej kibicowskiej erze.
Na stadionie Warty Zawiercia nie działa już zorganizowany ruch kibicowski, a pod trybuną krytą zasiadło około 60 osób z czego część to pikniki z Radzionkowa.
Niestety nasza drużyna przegrała wysoko, bo aż 3:1 z przedostatnią drużyną w tabeli i sprawy z awansem mocno się skomplikowały. Ciężko będzie, ale wiara czyni cuda!Dodane: 2017-11-01
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04