Albo grubo, albo wcale. Sobotni hit przy Narutowicza 11 !!

Pozostał jeszcze jeden mecz, a ten mecz to wisienka na torcie rundy jesiennej sezonu 2017/2018.
Oczywiście mowa tutaj o spotkaniu z Myszkowem, które odbędzie się już w najbliższą sobotą przy Narutowicza 11 o godzinie 13:30
Takiego zamieszania z danym meczem nie pamiętają nawet najstarsi górale, ponieważ spotkanie z Myszkowem miało się odbyć w 7 kolejce, jednak z powodu złych warunków został przełożony na termin późniejszy. Kolejny termin również okazał się pechowy, bo ponownie Śląski Związek Piłki Nożnej odwołał całą kolejkę przez opady deszczu i już wtedy kibice byli mocno zdenerwowani i nic w tym dziwnego, bo w tym dniu za oknem było ciepło i świeciło słońce.

W ten sposób ustalono trzeci termin spotkania, a jest nim 25 listopad, czyli najbliższa sobota.
Historia meczów z Myszkowem jest bardzo ciekawa, bo za każdym razem było ciekawie zarówno na trybunach jak i na boisku.
Miejmy nadzieję, że i tym razem frekwencja dopisze i w ostatnim meczu rundy jesiennej radzionkowska publiczność zapełni trybuny najliczniej w tej rundzie, a żeby tak było to każdy z nas musi namówić swoich znajomych do przyjścia o godzinie 13:30 na stadionie.
Musimy werbować przyjaciół tak, aby o tym meczu było głośno w okolicy, a dzięki reklamie możemy razem odnieść sukces.

Kibice również proszą o to, aby na stadionie wszyscy byli już o 13:00.
Oprócz tego na naszym sektorze zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na cele Ultras. W przerwie zimowej South Inferno zaczyna już przygotowania do ostatniej rundy na obecnym stadionie!
Na mecz z Myszkowem wszyscy obowiązkowo zabierają barwy i każda osoba w młynie MUSI mieć szalik. Niby to takie oczywiste, a jednak rzeczywistość jest całkiem inna, dlatego chcemy by nasz sektor był żółto-czarny.

Sobota coraz bliżej.
Albo grubo albo wcale - WSZYSCY DO MŁYNA !!
RUCH RADZIONKÓW - KS Myszków godz. 13:30
Dodane: 2017-11-22
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04