Pomoc dla "Bońka", kibica Startu Namysłów

Dwa miesiące temu Paweł Lach, wierny kibic Startu Namysłów, padł ofiarą brutalnego pobicia w londyńskim metrze w wyniku czego doznał złamania kości czaszki, utworzył się ostry krwiak zewnątrzoponowy oraz obrzęk mózgu. Jak podały media sprawców było około 8-12 i po zdjęciach z monitoringu widać, że to były brudasy z islamu. Kilka dni po "niesprowokowanym incydencie" Paweł został wybudzony ze śpiączki i wszyscy cieszyli się ze szczęśliwego zakończenia, niestety okazuje się, że to nie jest koniec. Paweł "Boniek" Lach w 80% stracił wzrok na prawe oko oraz czeka go kolejna operacja mózgu, aby wszczepić tytanową płytkę .


Paweł nie otrzymał żadnej pomocy finansowej od państwa, a sam nie może pracować ze względu na swój stan.
Kilka dni temu na świat przyszedł synek "Bońka" Dominic, dla którego zdrowie ojca jest teraz szczególnie potrzebne, dlatego Kibice Startu, Rodzina oraz wszyscy przyjaciele proszą o wsparcie finansowe dla Pawła.
Potrzebna suma na operacje to 25 000 funtów, czyli około 100 000 zł !

My, jako kibice Ruchu Radzionków dołączamy się do tej akcji i oficjalnie organizujemy zbiórkę pieniędzy dlatego też zakładamy ten temat.
Zbiórka będzie trwała okrągły tydzień czyli od dnia dzisiejszego do 20 stycznia i prosimy, aby wszystkim tą informację o zbiórce przekazywać.
Przelewając nawet najmniejszą kwotę pomagasz "Bońkowi" wrócić do zdrowia, a bez tej zbiórki szanse na operację są bardzo małe ...

Przelewy prosimy robić na NASZE konto :
M BANK 33 1140 2004 0000 3902 6621 2142
Z DOPISKIEM "POMOC"
Później całość przekażemy odpowiednim osobom ze Startu Namysłów.
Media o pobiciu:

http://telewizjarepublika.pl/brutalne-pobicie-dwoch-polakow-na-stacji-metra-w-londynie,56316.html

http://www.dziennikzachodni.pl/polska-i-swiat/a/polak-skatowany-na-stacji-metra-w-londynie-zdjecia,12656052/
Dodane: 2018-01-14
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04