Zostań Członkiem Klubu - nowa akcja kibiców Ruchu

Zaczynamy nową akcję, która w całości zorganizowana będzie przez kibiców Ruchu Radzionków.
Jak dobrze wiemy w klubie sytuacja jest nieciekawa i brakuje pieniędzy.
Zarząd nie chętnie chce awansować w dodatku drużynę opuścili znaczący zawodnicy. Miasto z burmistrzem Gabrielem Toborem również nie chce pomagać. Finansowanie z roku na rok było coraz mniejsze aż doszło do sytuacji, że miasto Radzionków całkowicie "odbiło" od Ruchu Radzionków. Nie ma kolorowo.W poprzednim tygodniu odbyło się spotkanie kibiców Ruchu Radzionków i głównym tematem była oczywiście sytuacja w naszym klubie. Doszliśmy do wniosku, ze musimy jakoś pomóc klubowi, a najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy każdy z kibiców będzie "Członkiem Klubu".
Na spotkaniu było 20 kibiców i każdy deklarował, że zapisze się na Członka Klubu i mamy nadzieję, że inni kibice zrobią to samo. Minimalna składka miesięczna wynosi tylko 10 zł. Patrząc na nasz sektor to 3/4 osób pracuje i ma jakiś dochód miesięczny.
Jeśli każdy z Was przekaże co miesiąc 10 zł na klub to raczej nikt na tym nie straci, a klub może wiele zyskać.
Oczywiście jeśli ktoś chce to może więcej przekazywać.
Oprócz tego każdy z Was będzie mógł decydować o tym jak ma wyglądać zarząd i klub. A może ktoś z Was będzie chciał zostać np. prezesem? Jak mnie pamięć nie myli to co roku odbywa się spotkanie sprawozdawcze na którym można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

http://www.ruchradzionkow.com/index1.php?dpok=1&did=11&f=&p=

Tutaj można pobrać deklarację członka klubu.
Dodane: 2018-02-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04