Sezon 2014/2015

Wyjazd z klimatem - tak było w Piaskach

Mecz z Górnikiem Piaski wzbudził w naszych szeregach większe zainteresowanie, niż pozostałe wyjazdy, które mieliśmy już za sobą i nie ma co się dziwić.
Piaski to dzielnica Czeladzi, więc i tereny Zagłębia Sosnowiec na których zawsze jest gorąco i można spodziewać się wszystkiego.
Niestety i z tym meczem były różne kombinacje, początkowo mecz miał się odbyć o 16:00, a na trzy dni przed wyjazdem dostajemy informację, że spotkanie zostanie przesunięte na 13:00, dlatego też parę osób musiało zrezygnować z wyjazdu, czy dojechać na własną rękę. [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-09-12

Urodziny pod parasolem, czyli jak to było w Niedzielę

Kilka dni wcześniej Ruch Radzionków obchodził swoje 95 urodziny i tym samym mecz z Polonią Poraj miał być tym wielkim dniem, w którym będziemy świętować nasze urodziny.
Niedziela z Cidrami – tak określono całą imprezę, ponieważ w ten dzień nie tylko mecz ligowy się odbył, ale i również spotkanie piłkarzy, którzy reprezentowali nas w Ekstraklasie przeciwko Reprezentacji Śląska oraz dla kibiców przygotowano wiele innych atrakcji. [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-09-05

25 osób w Kamienicy Polskiej. 4:1 dla Cidrów!

25 osób wspierało Cidry w Kamienicy Polskiej, gdzie w środku tygodnia rozgrywaliśmy kolejny mecz ligowy. Niestety mecze w środy nie cieszą się u nas dużą popularnością, tym bardziej, gdy rywalem jest drużyna pokroju właśnie Kamienicy Polskiej. Mimo tego 25 osób zebrało się w sektorze gości i raczej nikt nie żałował, ponieważ był to krótki, ale fajny wyjazd. Cidry wygrywają wysoko kolejne spotkanie, tym razem 4:1. W czasie meczu dedykujemy nową piosenkę naszemu piłkarzowi Tadeuszowi Urbańczykowi, która śpiewana był w rytm Boney M - Tady. [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-08-28

Pierwszy mecz za nami. Ruch - RKS Grodziec 3:0

Nowy sezon w 4 lidze rozpoczął się dla nas bardzo pozytywnie.
Cidry wygrały 3:0 i drużyna z Grodźca powinna się cieszyć, że takim wynikiem zakończył się mecz, ponieważ wynik mógł być o wiele wyższy.
Na boisku również mogliśmy zobaczyć ponownie piłkarzy z „starej” ekipy, czyli Rockiego, Dziewulskiego oraz naszego wychowanka Marcina Trzcionki.
Jak widać zarząd w przerwie nie obijał się i miejmy nadzieję, że szybko wrócimy do ciekawej 3 ligi ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-08-12
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04