Sezon 2015/2016

Wesoła sobota

Spotkanie z Górnikiem Wesoła było drugim meczem rozgrywanym pod rząd na naszym stadionie.
Kibicowsko rywal nie prezentuje żadnego poziomu, jednak kibice mogli tego dnia liczyć na emocje na boisku, ponieważ drużyna z Wesołej jest spadkowiczem i zajmowała drugie miejsce, czyli o oczko wyżej niż Cidry.
Słowo "zajmowała" jest w tym przypadku ważne, bo kolejny rywal przyjeżdża do Radzionkowa i kolejny wyjeżdża z bagażem straconych bramek, tym razem mecz zakończył się aż 6:0.
Emocje były może do 1:0 lub 2:0, a później wszystko szło z górki i co chwilę mogliśmy oklaskiwać dobrze grający nasz zespół ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-09-14

Nowe flagi, kibice gości i dobry doping, czyli mecz z Myszkowem okiem kibica

Weekend bez meczu to weekend stracony. Każdy fanatyk zgodzi się z takim hasłem.
W minioną sobotę odbyło się kolejne spotkanie przy Narutowicza 11. Tego dnia gościliśmy u siebie drużynę MKS'u Myszków.
Na tym spotkaniu wystawiamy około stu osobowy młyn, co przenosi się na dobry doping z naszej strony.
W pierwszej części spotkania debiutują nowe flagi na kijach - pasiaki, które dały fajny efekt i przy odpalonych petardach ubarwiły smutną IV ligową rzeczywistość. Na płocie pojawiły się flagi: Sójcze, Cidry, Śp. Starszy oraz South Inferno ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-09-08

Idź na całość - relacja z Grodźca

W minioną sobotę 67 kibiców Ruchu odwiedziło kolejny raz Grodziec, gdzie ponownie miejscowi kibice przygotowali dla nas wiele atrakcji.
W poprzednim sezonie w Grodźcu byliśmy obecni w 65 i tą liczbę udało się poprawić o dwie osoby.
Na miejscu „przywitała” nas spora liczba ochrony i policji, która chyba wyciągnęła wnioski po awanturze w poprzednim sezonie.
Klub również odnowił sektor gości, który został ogrodzony płotem oraz w końcu umieszczony został toi-toi i nie trzeba było biegać za potrzebą na drugi koniec trybuny ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-09-02

Ruch Radzionków - Przyszłość Ciochowice 7:0 !

Kolejny mecz i kolejna wysoka wygrana naszego zespołu! Tym razem z bagażem siedmiu goli musiała wrócić do domu drużyna z Ciochowic i jest to już druga tak wysoka wygrana Cidrów w tym sezonie. Pierwszy mecz z Górnikiem Piaski zakończył się 5:0, a wczoraj 7:0.
W młynie o wiele więcej osób niż na poprzednim meczu co tylko pokazuje, że kończą się wakacje. Na płocie zawisły trzy flagi Vitor, Brygada RR oraz jedna ze starszych flag Bad Boys. Doping przez cały mecz mógł się podobać, szczególnie w drugiej połowie, gdy zagrzewaliśmy piłkarzy do tego, aby dobić rywala "dwucyfrówą", jednak się nie udało, może następnym razem. Po meczu dziękujemy piłkarzom i jeden z naszych kibiców podarował Rockiemu wcześniej znalezioną, stara kierownicę, aby nas poprowadził do awansu :) A za tydzień wszyscy do Grodźca !
Dodane: 2015-08-23

Początek sezonu

Początek nowego sezonu rozpoczęliśmy średnio, zarówno na boisku jak i na trybunach.
W pierwszym meczu na naszym stadionie drużyna Cidrów rozgromiła Górnik Piaski aż 5:0, a w minioną sobotę w kiepskim stylu przegraliśmy w Ząbkowicach 2:0 i po dwóch kolejkach żółto-czarni znajdują się na 6 miejscu.
A na trybunach nadal "czuć" wakacyjny klimat.
Z Górnikiem Piaski w młynie zjawiło się około 50 kibiców z jedną flagą "Ruch Radzionków", a do Ząbkowic wyjazd nie był organizowany i tym samym sezon wyjazdowy rozpoczęliśmy niestety od zera.
Miejmy nadzieję, że w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 zaprezentujemy już nasz stały poziom, nie wakacyjny ...
Dodane: 2015-08-17
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04